Karrier

Karrier

Miért dolgozz Nálunk?

Az Express One Hungary Kft. több mint 15 éves szakmai múlttal, stabil háttérrel rendelkező logisztikai cég:

  • hosszú távon tervezhető munkahellyel
  • kiváló munkahelyi körülményekkel
  • versenyképes bérezéssel és hozzá tartozó egyéb juttatásokkal
  • nyitott, barátságos légkörrel
  • támogató, inspiráló vezetői csapattal
  • rendszeres továbbképzésekkel, fejlődési lehetőségekkel
  • csapatépítő céges rendezvényekkel várja leendő munkatársait.

Bármilyen kérdés esetén kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot.

Aktuális állásajánlatok

Az Express One Hungary Kft. az alábbi állás lehetőségeket kínálja:

Az Express One Hungary Kft. futárcsapatába keres munkatársat.

FELADATOK:
  • csomag kiszállítási feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:
  • B kategóriás jogosítvány
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • udvarias, barátságos személyiség
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • futárszolgálati területen szerezett tapasztalat előny, de nem feltétel.

AMIT KÍNÁLUNK:
  • fiatal és vidám munkahelyi légkör
  • kiemelt versenyképes fizetés
  • egyéb teljesítményarányos jutalmak
  • hosszú távú munkalehetőség
  • biztos, nemzetközi háttér
  • bejelentett munkaviszony
  • munkaruha és a munkavégzéshez céges telefon

DEPÓ TERÜLETEK:
  • Magyarországi megyeszékhelyek

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETEI:
  • Logisztika

Kérjük, hogy önéletrajzát és elérhetőségeit küldje el a karrier@expressone.hu email címre.

Hirdetésen kívüli jelentkezés

Hirdetésen kívüli jelentkezés esetén, kérjük a jelentkezési űrlapot az annak megfelelő “pozíció” mező, majd az érdeklődési terület kiválasztásával megadni.

Kérjük, hogy önéletrajzát – megjelölve bruttó fizetési igényét – a jelentkezési űrlap kitöltésével küldje el!

Karrier

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát – megjelölve bruttó fizetési igényét – az űrlap kitöltésével küldje el!