Főbb feladatok:
  • belföldi ügyfélszolgálati és adminisztrációs feladatok ellátása
  • a kézbesítés során előforduló problémák kezelése, futárok irányítása, kapcsolattartás a megbízó-címzett-futár között
  • vevői telefonhívások rögzítése és nyomon követése
  • napi, heti és havi riportok készítése,

Az álláshoz tartozó elvárások::
  • érettségi bizonyítvány
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • önálló, precíz, hatékony és kitartó munkavégzés
  • nyitott, projekt szemléletű gondolkodás, jó logikai és problémamegoldó készség

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

AMIT KÍNÁLUNK:
  • fiatal és vidám munkahelyi légkör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes juttatások,
  • biztos, nemzetközi háttér

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit biztosítunk:
  • versenyképes juttatások

Állás, munka területe(i):
  • Adminisztráció / Irodai munka
  • Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat

Munkavégzés helye:
  • Budapest XXIII. ker. Európa u. 12.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk fényképpel ellátott önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: karrier@expressone.hu