FELADATOK:
  • nemzetközi ügyfélszolgálati és adminisztrációs feladatok ellátása
  • kiszállítások koordinálása
  • rendszeres vevői kommunikáció angol nyelven
  • szállítmányozási ügyekben folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal és a többi leányvállalattal

ELVÁRÁSOK:
  • kommunikációképes angol nyelvismeret szóban és írásban
  • érettségi bizonyítvány
  • MS Office ismeretek
  • pontosság, precizitás, monotonitástűrés
  • önálló munkavégzésre való képesség

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

AMIT KÍNÁLUNK:
  • fiatal és vidám munkahelyi légkör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes juttatások,
  • biztos, nemzetközi háttér

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETEI:
  • Adminisztráció / Irodai munka
  • Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest XXIII. ker. Európa u. 12.
 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk fényképpel ellátott önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: karrier@expressone.hu